Otwieramy smażalnię ryb - jakiego sprzętu potrzebujesz

Otwieramy smażalnię ryb - jakiego sprzętu potrzebujesz

Zdecydowałeś się na otwarcie smażalni ryb, ale nie do końca wiesz jaki profesjonalny sprzęt gastronomiczny będzie Ci potrzebny? Zastanawiasz się jakie urządzenia będą niezbędne, a jakie możesz kupić później? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas wyboru konkretnych egzemplarzy? Jeśli tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, ponieważ przedstawimy w nim najważniejsze kategorie urządzeń, sprawiających, iż smażenie ryb w lokalu gastronomicznym będzie szybkie, profesjonalne, a podawane potrawy będą smaczne i estetycznie podane.

Chrupiąca na zewnątrz, delikatna wewnątrz

Sekret dobrze przyrządzonej smażonej ryby polega na odpowiednim jej przygotowaniu. Dlatego też podstawowym elementem wyposażenia profesjonalnej smażalni ryb powinna być frytownica gastronomiczna. Urządzenie tego rodzaju pozwala nie tylko na smażenie ryb, ale także przygotowywanie potraw z coraz bardziej popularnych wśród klientów owoców morza.
Dzięki frytownicy za każdym razem przyrządzimy rybę, która będzie smaczna i miękka w środku, pokryta estetyczną, chrupiącą warstwą panierki. Współczesne modele oferowane na rynku zapewniają wygodną obsługę, dużą wydajność oraz możliwość szybkiego obsłużenia dużej ilości klientów.

Hit sezonu - ryba z grilla

Grillowanie ryb pozwoli nam na powiększenie asortymentu naszego lokalu gastronomicznego, dlatego też zainstalowanie takich urządzeń jak płyta grillowa lub profesjonalny grill kontaktowy to strzał w dziesiątkę. Utalentowany kucharz jest w stanie przygotować smaczne i eleganckie dania z praktycznie każdego gatunku ryb. 


Oczywiście dostępne na rynku modele to grille zasilane elektrycznie, ale efekt ich pracy to potrawy smakujące tak, jakby zostały przyrządzone na prawdziwym, opalanym węglem drzewnym ruszcie. W zależności od wielkości naszego lokalu możemy wybrać grill pojedynczy, podwójny lub tylko płytę grillową. W każdym z tych przypadków będziemy przygotowani na obsłużenie nawet najbardziej wymagających smakoszy grillowanych potraw z ryb.

Ryba na parze - smacznie i zdrowo

Smażalnia ryb to miejsce, gdzie nie tylko można zjeść smaczne potrawy z ryb lub owoców morza. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu możemy także serwować potrawy przeznaczone dla osób dbających o swoje zdrowie. Przykładem tego mogą być piece konwekcyjno-parowe, dzięki którym przyrządzimy potrawy bez pozbawienia ich właściwości odżywczych, mamy tutaj na myśli rybę gotowaną na parze. Tak przyrządzona jest ona zdrowa, delikatna i nieociekająca tłuszczem. Dla wielu klientów jest to wyjątkowo ważne i ma decydujące znaczenie podczas wyboru smażalni ryb, do której zdecydują się udać na posiłek.

Poza doborem odpowiedniego sprzętu ważne jest także, by po jego zakup udać się w sprawdzone i godne zaufania miejsce, najlepiej takie jak Gastroplaneta.pl. Zaopatrzymy się tam nie tylko w urządzenia pochodzące od czołowych producentów, ale także możemy liczyć na sprawną obsługę, atrakcyjne ceny i szeroki asortyment profesjonalnego sprzętu oraz akcesoriów stosowanych we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych.

Komentarze (0)

Zostaw Komentarz